Warunki dostawy

W chwili otrzymania towaru, prosimy o dokładne sprawdzenie ilości dostarczanego towaru (weryfikacji dostarczonych ilości możemy dokonać porównując z załączoną fakturą i dokumentem WZ). W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności, braków lub uszkodzeń, prosimy o wpisanie odpowiednich uwag w dokumencie WZ, w obecności dostawcy; adnotacje te są niezbędne do wszczęcia procedury reklamacyjnej..

Transport

Dostawa: 1 do 3 tygodni. Koszty transportu ustalane indywidualnie do złożonych zamówień.

Gwarancje

Towary sprzedawane przez naszą firmę są fabrycznie nowe i najwyższej jakości. Udzielamy na nie 2-letniej gwarancji od daty sprzedaży!

Reklamcje

W przypadku reklamacji ilościowych lub jakościowych, prosimy o przekazanie ich w formie pisemnej (faxem, mailem lub pocztą), w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty otrzymania przesyłki lub stwierdzenia wady użytkowanego produktu.

Zwroty

Każdy Klient ma prawo odstąpić od zamówienia bez podania przyczyny w terminie nie późniejszym niż 7 dni od dnia odebrania towaru. Klient zwracając towar powinien zapakować go w odpowiedni sposób, który zapewni brak uszkodzeń w trakcie transportu. Towar musi być w pełni kompletny, nie może nosić śladów montażu lub używania świadczących o innym wykorzystaniu, niż tylko do celów sprawdzenia. Klient pokrywa koszty związane z prawidłowym zabezpieczeniem i odesłaniem towaru.